Kontakt

Kontaktuppgifter

Börje Sandh
Magnus Cejie
Andreas Marmander
Lars Frigert
Niklas Mårtensson

Börje Sandh VD

Kalkylator och delägare

Telefon: 0703 30 58 81

borje@anlaggning.se






Magnus Cejie

Ekonomiansvarig

Telefon kontor: 0340 890 95

magnus@anlaggning.se





Andreas Marmander

platschef

Telefon: 0706 22 71 96

andreas@anlaggning.se





Lars Frigert

Platschef

Telefon: 0703 33 10 38

lars@anlaggning.se






Niklas Mårtensson

Platschef

Telefon: 0706 90 76 49

niklas@anlaggning.se

Sidan uppdateras

Ellenor Werdelin
Malin Pettersson
Adrian Fredriksson
Adrian Johansson

Ellenor Werdelin

Platschef

Telefon: 0706 90 76 50

ellenor@anlaggning.se           




Malin Pettersson

KMA och Administration.

Telefon: 0703 33 04 81

malin@anlaggning.se






Adrian Fredriksson

Arbetsledare

Telefon: 0761 03 51 90

adrian@anlaggning.se






Adrian Johansson Arbetsledare

0703 33 12 13

adrian.j@anlaggning.se

Org.nr: 556188-1250

Godkänd för F-skatt

För allmänna frågor, offerter, ekonomi och fakturor hänvisas till kontoret. Använd formuläret nedan.