Kontakt

Kontaktuppgifter

Magnus Cejie
Börje Sandh
Andreas Marmander
Lars Frigert

Magnus Cejie 

VD

Telefon: 0733 74 37 57

magnus@anlaggning.se






Börje Sandh

Kalkylator

Telefon: 0703 30 58 81

borje@anlaggning.se





Andreas Marmander

platschef

Telefon: 0706 22 71 96

andreas@anlaggning.se





Lars Frigert

Platschef

Telefon: 0703 33 10 38

lars@anlaggning.se







Ellenor Werdelin
Malin Pettersson
Adrian Fredriksson
Niklas Mårtensson

Ellenor Werdelin

Platschef

Telefon: 0706 90 76 50

ellenor@anlaggning.se           




Malin Pettersson

KMA-samordnare och Administration.

Telefon: 0703 33 04 81

malin@anlaggning.se





Adrian Fredriksson

Arbetsledare

Telefon: 0761 03 51 90

adrian@anlaggning.se





Niklas Mårtensson

Platschef

Telefon: 0706 90 76 49

niklas@anlaggning.se


Org.nr: 556188-1250

Godkänd för F-skatt

För allmänna frågor, offerter, ekonomi och fakturor hänvisas till kontoret. Använd formuläret nedan.