Kontakt
Börje Sandh
Magnus Cejie
Peter Liljeberg
Andreas Marmander
Lars Frigert

Börje Sandh VD

Kalkylator och delägare

Telefon: 0703 30 58 81

E-post: borje@anlaggning.se





Magnus Cejie

Ekonomiansvarig

Telefon kontor: 0340 890 95

E-post: magnus@anlaggning.se




Peter Liljeberg

Platschef

Telefon: 0703 33 63 13

E-post: peter@anlaggning.se





Andreas Marmander

platschef

Telefon: 0706 22 71 96

E-post: andreas@anlaggning.se




Lars Frigert

Platschef

Telefon: 0703 33 10 38

E-post: lars@anlaggning.se

Ellenor Werdelin
Malin Pettersson
Adrian Fredriksson
Adrian Johansson

Ellenor Werdelin

Platschef

Telefon: 0706 90 76 50

E-post: ellenor@anlaggning.se           



Malin Pettersson

(fd Erlandsson)

KMA och Administration.

Telefon: 0703 33 04 81

E-post: malin@anlaggning.se





Adrian Fredriksson

Arbetsledare

Telefon: 0761 03 51 90

E-post: adrian@anlaggning.se





Adrian Johansson Arbetsledare

0703 33 12 13

E-post: adrian.j@anlaggning.se

Kontoret

Varbergs Anläggningsservice AB

Cylindervägen 11, 432 32 Varberg

Telefon: 0340 890 95

E-post: info@anlaggning.se


Org.nr: 556188-1250

Godkänd för F-skatt

För frågor gällande pågående projekt kan respektive platschef kontaktas. För allmänna frågor, offerter, ekonomi och fakturor hänvisas till kontoret. Använd då formuläret till höger.                                             

 
 
 
 
 

Kontaktuppgifter

E-post: info@anlaggning.se  –  Telefon: 0340 890 95   –  Adress: Cylindervägen 11, 432 32 Varberg