Kontakt

Kontaktuppgifter

För frågor gällande pågående projekt kan respektive platschef kontaktas. För allmänna frågor, offerter, ekonomi och fakturor hänvisas till kontoret. Använd då formuläret till höger.

Kontoret

Varbergs Anläggningsservice AB

Cylindervägen 11, 432 32 Varberg

Telefon: 0340 890 95

E-post: info@anlaggning.se

 

Org.nr: 556188-1250

Godkänd för F-skatt

 

Börje Sandh VD, kalkylator och delägare

Telefon: 0703 30 58 81

E-post: borje@anlaggning.se

 

Magnus Cejie, ekonomiansvarig

Telefon kontor: 0340 890 95

E-post: magnus@anlaggning.se

 

Peter Liljeberg, platschef

Telefon: 0703 33 63 13

E-post: peter@anlaggning.se

 

Andreas Marmander, platschef

Telefon: 0706 22 71 96

E-post: andreas@anlaggning.se

 

Lars Frigert, platschef

Telefon: 0703 33 10 38

E-post: lars@anlaggning.se

 

Ellenor Werdelin, platschef

Telefon: 0706 90 76 50

E-post: ellenor@anlaggning.se

 

Malin Pettersson (fd Erlandsson)

Telefon: 0703 33 04 81

E-post: malin@anlaggning.se

Vill du komma i kontakt med oss? Fyll i formuläret nedan och vi kontaktar dig så snart vi kan.

 
 
 
 

E-post: info@anlaggning.se – Telefon: 0340 890 95 – Adress: Cylindervägen 11, 432 32 Varberg